Yhteystiedot

LifeMed Oy
Billskogintie 23 K
02580 Siuntio      



Asiakaspalvelu
                                             
(09) 8870 720      

info@lifemed.fi  

Huollon yhteystiedot löytyvät täältä


 

‍Myynti

Turo Linnala
Toimitusjohtaja

Mittalaitteet ja fantomit

Puh. 0400 707 085
turo.linnala@lifemed.fi

Marko Linnala
Myyntipäällikkö

Ultraäänilaitteet, fantomit, KTG-laitteet

Puh. 040 510 0370
marko.linnala@lifemed.fi

Mikko Isoviita
Myyntipäällikkö

Kuvantaminen

Puh. 040 771 9991
mikko.isoviita@lifemed.fi

Eero Mässeli
Tuotepäällikkö

Medical-näytöt, ultraäänilaitteet

Puh. 050 433 2379
eero.masseli@lifemed.fi

Jukka Korkiakoski
Järjestelmätuki

PACS-ohjelmistot

Puh. 040 762 3234
jukka.korkiakoski@lifemed.fi

Markus Linnala
Myyntineuvottelija

Sairaalakalusteet, EKG-laitteet, dopplerit, ultraäänilaitteet

Puh. 044 372 3009
markus.linnala@lifemed.fi

Ari Turkki
Tuotepäällikkö

Eläinlääkintätuotteet (LifeVet)

Puh. 0400 322 021
ari.turkki@lifemed.fi

Palaute/Yhteydenottolomake


Yhteystiedot





Käytämme evästeitä (olet hyväksynyt) (olet kieltänyt)

Käytämme oheisia kolmansien osapuolten evästeitä ja seurantatekniikoita, mikäli annat niille suostumuksen. Tietoja voidaan siirtää EU:n ulkopuolelle. 

Google
Kävijäseuranta
Hyväksy
Kiellä
Peru