Yhteystiedot

LifeMed Oy
Billskogintie 23 K
02580 Siuntio      



Asiakaspalvelu
                                                               
(09) 8870 720      

info@lifemed.fi  

Huollon yhteystiedot löytyvät täältä


 

‍Myynti

Turo Linnala
Toimitusjohtaja

Mittalaitteet ja fantomit

Puh. 0400 707 085
turo.linnala@lifemed.fi

Marko Linnala
Myyntipäällikkö

Ultraäänilaitteet, fantomit, KTG-laitteet

Puh. 040 510 0370
marko.linnala@lifemed.fi

Mikko Isoviita
Myyntipäällikkö

Röntgenlaitteet

Puh. 040 771 9991
mikko.isoviita@lifemed.fi

Ahti Juntunen
Tuotepäällikkö

Röntgenlaitteet, hammaskuvauslaitteet

Puh. 044 743 3573
ahti.juntunen@lifemed.fi

Eero Mässeli
Tuotepäällikkö

Medical-näytöt, ultraäänilaitteet

Puh. 050 433 2379
eero.masseli@lifemed.fi

Jukka Korkiakoski
Järjestelmätuki

PACS-ohjelmistot

Puh. 040 762 3234
jukka.korkiakoski@lifemed.fi

Markus Linnala
Myyntineuvottelija

Residuaalimittalaitteet, laskimoskannerit, sairaalakalusteet, EKG-laitteet, dopplerit

Puh. 044 372 3009
markus.linnala@lifemed.fi

Tapani Markkanen
Myyntiedustaja, Pohjois-Suomi

Residuaalimittalaitteet, laskimoskannerit, kannettavat ultraäänilaitteet (humaani ja vet)

Puh. 050 305 6890
tapani.markkanen@lifemed.fi

Ari Turkki
Tuotepäällikkö

Eläinlääkintätuotteet (LifeVet)

Puh. 0400 322 021
ari.turkki@lifemed.fi

Palaute/Yhteydenottolomake


Yhteystiedot